Menü Bezárás

Álláslehetőség – Berettyóújfalu

Meghirdetett munkakör: LAKÁSOTTHON NEVELŐ – Berettyóújfalu

Berettyóújfalui lakásotthon elkötelezett nevelőt keres. Ha rendelkezel pedagógus, szociális, pszichológiai vagy kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettséggel és motivál a gyermekek fejlesztése, nevelése, életvezetése, ez a lehetőség Neked szól. Stabil munkahelyet Kínálunk, kellemes környezetet, szakmai fejlődést. Jelentkezz most, és légy részese csapatunknak!

Min. br.: 538.000 Ft/hó

SZÉP Kártya: 10.000 Ft/hó

Munkába járás támogatása: vármegyebérlet összegének 86%-a,

gépjárművel: 30 Ft/km

Főbb feladatok:

  • felelős a lakásotthon gyermekeiért, valamint az ott dolgozók munkájáért, akikkel ennek érdekében szorosan együttműködik
  • biztosítani köteles, hogy valamennyi – a lakásotthonban elhelyezett – gyermek teljes körű ellátása megvalósuljon
  • a gyermekvédelmi gyámmal együttműködve segíti a gyermekeket, a családjukkal való kapcsolattartásban
  • felelős a rábízott gyermekek tevékenységének megszervezéséért
  • vezeti a lakásotthon gazdálkodási elszámolását, nyilvántartásokat és a leadandó jelentéseket határidőre elkészíti
  • elkészíti a dolgozók beosztását, egyeztetve a szakmai egység vezetővel
  • szervezi és aktívan részt vesz a lakásotthoni megbeszéléseken
  • együttműködik az intézményvezetőjével, a szakmai egység vezetővel, a hatóságokkal, a gyámokkal, a dolgozókkal
  • értékelő, előkészítő, adminisztratív feladatokat lát el.
  • Munkáját a hatályos jogszabályok, az SZMSZ, az intézmény szakmai programja, valamint belső szabályzata és az intézmény vezetőjének utasítása alapján látja el.

Elvárás:

– pontos, precíz munkavégzés

– megbízhatóság

– csapatmunkára való hajlam

– talpraesett, magabiztos hozzáállás, döntéshozó képesség

– felsőfokú végzettség (A munkakör betöltéséhez szükséges iskolai végzettséget a 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet tartalmazza. – pedagógus szakképzettség, pedagógia szakos bölcsész (MA, MSc), felsőfokú szociális szakképzettség, pszichológus, viselkedéselemző, mentálhigiénés szakképzettség, teológus, szociológus; szociális munkás, szociálpedagógus vagy pszichológus végzettséggel rendelkező okleveles kriminológus).

Előnyt jelent:

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyi háttér
  • kellemes munkakörnyezet
  • szakmai jellegű képzéseken való részvétel biztosítása

Munkavégzés helye:  Berettyóújfalu

Benyújtandó dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz
  • végzettséget, szakmai referenciákat igazoló iratok másolata
  • erkölcsi bizonyítvány
  • lelkészi ajánlás

Jelentkezési határidő: 2024. február 29.

Munkakezdés ideje: azonnal betölthető

A pályázat benyújtásának módja: fényképes szakmai önéletrajzot a hr@szt.peterpalgyvk.hu email címre várjuk